San Francisco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Вто Юли 04, 2017 5:49 pm
Top posters
Elizabeth
Стриптийз клуб Бохема I_vote_lcapСтриптийз клуб Бохема I_voting_barСтриптийз клуб Бохема I_vote_rcap 
Nicolette
Стриптийз клуб Бохема I_vote_lcapСтриптийз клуб Бохема I_voting_barСтриптийз клуб Бохема I_vote_rcap 


Стриптийз клуб Бохема

2 posters

Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Нед Юни 21, 2015 2:46 pm

Стриптийз клуб Бохема Sl2(1)
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Нед Юни 21, 2015 2:59 pm

Края на работния ден беши вече дошъл и нямах търпение да се махна от проклетия си офис и да направя нео за себе си.Не знаех дали да се прибера или пък да изляза някъде.Затова започнах да се разхождам по улиците докъто избера.Съответно доста се мотах тук кам и ми стана ясно че няма да се прибера скоро затова реших че е добре да се спра някъде наблизо.Но като се заогледах се бях забила в някаква задънена лица и на нея само стриптиз клуб.Никога не бях влизала в подобно място,а и защо там има само голи жени.Помислих си че какво толкова може да стане ако вляза ще поразгледам и ще си тръгна,но си огледах дрехите не бях подходящо облечена за бар,щяха да си помислят че съм от инспектората но нямах дрго под ръка и затова влязох така.
На входа ме спря един ммусколест тип но щом видя костюма се отдалечи и ме пусна.Казах си:Явно така ги стряскам.,затова разкопчах ризата си докъто гърдите ми се показаха и така влязох в залата.
А там беше пълно с голи жени които мятаха гърди и дгуги неща насам натам.Зачудих се какво правя там но така и така влязох безплатно поне да пиина нещо.Седнах на една свободна маса без танциорка с гледка към пилоните с момичетата.След малко се появи момиче само по бельо и ме попита зе нещо за пиене.Избрах си водка и малко по-късно ми я донесоха.След това насочих вниманието си към даните като си мислех дали правят стриптиз и на жени.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Нед Юни 21, 2015 3:28 pm

Вратата на таксито се тръшна и аз бързо излязох от него обръщайки се към шофьора. -Скапаняк! - и веднага след тази ми псувня той форсира двигателя бързо се омете от улицата.Останах самичка на сред пътя и се огледах, скръствайки ръце и изсумтявайки недоволно от случилото се.Луната огряваше нощта и щурците се чуваха ,но мен повече ме интересуваше шумната музика идваща от близкото заведение.Закрачих бавно натам и звука на токчетата ми отекнаха из тишината.Чак докато се доближих разбрах ,че това е стрийптийз бар.Охраната веднага ми пусна щом видя дълбоко деколте на рокличката ми и малко от гърдите ми се показваха.Още щом влязох забелязах танцуващите момичета по пилоните, може би именно тук можех да помоля за превоз с който да се махна оттук Повечето маси бяха заети от мъже които хвърляха пари по танцьорките, но очите ми съзряха една маса на която стоеше една жена.
- Извинете, може ли да седна?Заето ли е? - попитах аз чувствайки не на мястото си точно в този бар.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Нед Юни 21, 2015 3:39 pm

Гледайки в жените насреща изведнъж едно момиче с доста разкрепостено облекло ме попита дали  можже да седне:
-Да разбира се седнете.-казах го с мил тон,но хиляди въпроси нахлуха в главата ми,,не се здърах и я попитах
-Извинете но какво тъгси жена в стриптиз бар?
Незнам откъде ми дойде този въпрос,та нали и аз бях върте но ми се искаше да разбера нейните доводи и причини.Може пък да не работи тук.
Усмихнах и се мило и зачаках.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Пон Юни 22, 2015 1:31 pm

Леко се усмихнах при въпроса й докато заемах мястото срещу нея на масата, сядайки на един стол.Поставих малката си чантичка на масата и кръстосах крака.
- Ами дълга история е, но да кажем , че ми се наложи да използвам телефон и се надявах тук да ми помогнат да се обадят.Това е.
Усмихнах се отново се към непознатата и скръстих ръце пред гърдите си оглеждайки се внимателно навсякъде бавно преди отново да проговоря.
- Ами вие? - попитах и аз на свой ред нея.- Какво ви води насам?
Погледнах я с известна доста любопитство взирайки се в нея с кафявите си очи отново присвивайки устни в изящна усмивка.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Пон Юни 22, 2015 8:15 pm

Добро оправдание си имаше момичето заразлика от мен.Не знаех какво точно да й отговоря затова първо отпих от питието си и след това казах:
-Ами нищо особено на инспекция съм.-стори ми си умесно да й кажа такова нещо,пък и тя откъде щеши да знае че не казвам истината.
Усмихнах й се леко отвръщайки на нейната.
-Ако желаеш да ти заема моят телефон или ако предпочиташ да поостанеш тук за малко без да знаят другите къде си също е решение.Какво избираш?-погледнах я в очите след което без да искам погледнах в деколтето й,бързо се усетих и отместих поглед.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юни 23, 2015 5:49 pm

Пищните ми гърди лъщяха на светлината на бара, леко потни показващи се през дълбокото ми деколте.Очите ми отново все взряха в нейните замисляйки се малко преди да дам своя отговор на нейните думи.
- Сигурно ще поостана малко.Навън все пак е тъмно и късно така, че под-добре да се приютя тук за известно време след което ще се възползвам от предложението за телефонното обаждане.
Усмихнах се някак си припряно чувствайки се не особено удобно в бар пълен с полу голи жени които се мятаха по пилоните на разни мъже които подвикваха покрай тях все едно бяха на стоковата борса.За първи път попадах на подобно място и нямах никакво намерение да остава тук за дълго след като и без това си мислех да си тръгвам.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Вто Юни 23, 2015 6:26 pm

Поглеждайки ме в очите ми усетих някаква сранна тръпка,но не успях да я различа какво означаваше.Знаех че за да разбера по-подробно трябва да направя нещо което да я накара да реагира и да ми покаже какво иска,защото гледайки в очите й виждам една подтисната превъзбуда и желание.
Свалих си сакото като останах само риза и така вече повече се виждаха гърдите ми,след което повдигнах полата си и разголих крака.
Бързо грабнах вниманието на един мъж от съседната маса,който побърза да ми намигне.Аз му отвърнах след което погледна момичето домен и й намигнах и на нея.Облизах жадно и секси устни и зачаках реакцията на един от двамата.
Вече усетих че бях се разгорещила и исках да действам докрай.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юни 23, 2015 6:40 pm

Бях малко изненадана от нейните действия за това отново само се усмихнах и продължих да се усмихвам вежливо.Очите минага по гърдите й бедрата й за миг след което се направих,че нищо не се е случило и погледнах в другата посока.Не бяхо особено сигурно какво се случваше и за това  бях малко объркана от случващото се около мен.Изглежда тя флиртуваше с мъжа от другата маса, а аз само прехапах устна в очакване да видя развоя на събитията.Малко се притесних от мислите които нахлуха в главата ми опитвайки се да разгадай значението на онова намигване която тя ми даде.Дали флиртуваше и с мен?Но аз не си падах по жени?Защо ли го направи?Поклатих глава несъзнателно опитвайки се да престана да мисля за това като отново погледнах към нея и след това с карйчето на ухото си и към онзи мъж на другата маса.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Вто Юни 23, 2015 6:55 pm

Тя доста се забави с отговора си,а и ми изглеждаше доса объркана и несигурна в това което й предлагах,но пър аз от своя страна исках промяна и нещо ново,нещо което не съм опитвала преди.Може би точно този опит щеше да ми даде накава наслада от живота и поради тази причина бях говотва да ризскувам положението си и всичко.Но единствено не бях сигурна дали тя щеше да се приседини и да се случи това което исках,а имано да пробвам секс с жена.Разбира се мъжа бе само за параван за да може тя да се отпусне и да направим нещото.
Станах от масата и се насочих към мъжа,след което му прошепнах на ухо какво му предлагам и той бързо се съгласи.
Насочвайки се към тоалатната пак й намгнах след което отново облизах устни,прехапах ги леко и повдигнах полата си.
След минута се озовах в тоалатната с непознатия мъж като бях клекнала и доста усилено му лапах кура.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юни 23, 2015 7:12 pm

Те така бързо се изнизаха,че нямаше как да не ми стане любопитно къде отидоха и какво му прошепна тя.Огледах се навсякъде преди да се изправя и да ги последвам.Отне ми време да открия къде бяха те точно.Щом влязох в тоалетната бях стъписана от гледката.Тя беше клекнала и доста усилено му лапаше кура.
- О боже, какво правите? - викнах аз изненадана и напълно слисана от това което виждах със собствените си очи.
Устата ми се овлажни, а аз облизах устни и съвсем се изчервих.Краката ми омекнаха заедно с колентее и преди да се осъзная се строполих до нея.Капачките ме заболяха а аз се разтрепеих цяла и погледна нагоре към мъжа с умолителен поглед.После с трепереща ръка хванах за косата жената и я дръпнах от кура му-, преди да погледна отново към него и с ръчичка да го хванах и го поех навътре в устата си целия.Налапах го жадно и почнах да си движа главата напред и назад. Главичката му се удряше в гърлото ми а аз гледах настрани към жената и се червях от срам.Бях възбудена и единственото нещо което ми се правеше сега беше да духам, въпреки срама си и срамежливостта си.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Вто Юни 23, 2015 7:46 pm

Когато чух че някой се провикна зад мен въобще не обърнах внимание не ме интересуваше кой беше или какво искаше.Бях твърде заета да доставям удоворствие да симпатягата.
Но изведнъж някой ме хвана за косата и издърпа като ме отдалечи от надървения кур.Обърнах се настрани и мидях момичето с което допреди малко си лаехме,как ме клекнала до мен и жодно лапаше възбудения мъжки кур.Усмихнах се удоволно че все пак се е усмелила да го направи въпреки че си личеше че още я е срам от това което прави.
Доближих се до нея и и прошепнах:
-Хайде заедно да духаме на този-след като й казах това леко я погалих по дясната й гърда,прехапвайки жадно устни.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юни 23, 2015 7:59 pm

Усетих нейната ,ръка на гърдата си и леко потрепнах.След това чух думите които тя прошепна.Аз извадих надървения кур от устата си и се облизах като кимнах с глава мълчаливо и почнах да му го целувам от едната страна гледайки към жената все така засрамена.Самата аз цялата треперех от възбуда и зърната ми дори леко настръхнаха от това което правих.Лиги ме потекоха по ствола на твърдия член облизвайки го бавно и плавно с мокрия си език.С ръка си играх с топките , масажирайки ги с пръсти и не сваляйки засрамения си поглед от очите на моята приятелка по духане на кура.Не исках тя да ме помисли за курва, но в момента се чувствах точно като такава.Аз духах на непознат мъж заедно с жена в тоалетна на стрийптийз бар.За първи път правех подобно нещо,но бях ужасно възбудена и не можах да се спра .
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Вто Юни 23, 2015 8:09 pm

Не мога да отрека че това което виждах много ми харесваше и страшно ме възбуждаше.Погледх ги малко и следейки какво тя прави,бавно се присединих към нея правейки същите движения като нея като аз съо я гледах и сякош се опитвах да й кажа че това което прави не е никак нередно,а напротив нещо приятно.
Докъто облизвах кура не странника до нас не се здърах и пак погалих непозната та по гърдата само че този път  започнах да я мачкам леко.Исках да й покажа накъде исках да отидат неата или по точно какво исках да правя тази вечер.Пък и възбудата в този момент оказваше голямо въздействие въърху мен и не се замислях какво точно правя и какво предлагам на непознатата.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юни 23, 2015 8:19 pm

Отново усетих нейната ръка на гърдата си, но този път тя я стисна.Това ми въздейства и аз потрепвах от възбуда.Въпреки това не спирах да обгрижвам с уста кура на мъжа.Очите ми обаче принадлежаха на жената, защото зяпам само нея доколкото можах.Все още цялата треперех, а сърцето ми ибеше лудо през цялото време като съвсем бях загубила разсъдъка си и действах абсолютно импулсивно и то без никаква логика в действията си.Бях изцяло под въздействието на собствената си възбуда окято се увеличаваше с всяка изминала секунда.
- Ммммм! -едвам успях да изрека през мокрите си устни напоени с неговата пот от кура му който целуваМх и ближех като невидяла.
Мъжа започна да стене и съвсем сокоро почна да пръска сперма по пода до нас.Аз се усмихнах и му го целунах нежно за последен път и го погледнах предизвикателно като му изъсках да се разкара и гу избутах далеч от нас.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Вто Юни 23, 2015 8:28 pm

Израдвах се когато тя избута мъжа надалеч от нас,това бе знак че тя искаше мен и бе готова да лудуваме по женски и да правим много забранени неща и доста странни за повечето хора,но иманне това още повече ме възбеждаше.
След като непознатият тип си тръгна както бяхме клекнали аз се доближих до нея плъзгайки ръката си по цялото й тяло а след това пъхайки я под полата й където усетих прашкие й а там и възбудената й путка.Започнах леко да я мачкам като прехапах устни и забих погледа си в нея.
След секунда казах:
-Искаш ли да се настаним някъде по-удобно и да се лижем като луди,а палавнице?-загледах я жадно и продължих да търкам путката й.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юни 23, 2015 8:42 pm

Още в момента в който усетих ръката й под поличката ми ,да ми пипа путката през прашките ми съвсем полудях.Веднага започнах да стена тихичко и потреперих от кеф.
- Ахх, даа...- едвам успях и измъкнах из собствените си стонове които почнаха малко по малко да огласяват тоалетната.
Не можех да спра да бъда толкова вокална докато тя ми галеше с ръка путката, а това несъмнено ме побъркваше и съвсем не можех да мисля трезво.Изчервих се знаейки какво ще последва след моето съгласие на нейното предложение.Щях да го направя с жена и то напълно непозната с която само бях разменила няколко думи.Зърната на гърдите ми щръкнаха възбудени , а з цялата се тресях прилепнала плътно към нея.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Вто Юни 23, 2015 8:56 pm

Личеше си че бе прекалено възбудена за да се премести катето й да е било затова реших да останем тами и дя излижа яко че така да ме запомни и кой знае дори да се върне за ое може би.
Станах да заклуча вратат да не би някой да вземе да ни притенси дотоко правим тези неща.
След като се уверих че е заключено се доближих до нея и си свалих ризата и полата като останах само по бельо и леко потърках собствената си путка.След това се приближих до напознатата изправих я,след което й свалих всичките дрехи и тя остана чисто гола.
След това клекнах и разтворих краката й като близнах леко първите два-трипати путката й,а след това прокарах пръсти в нея и започнах леко да я мачкам нагоре надоли.С леки движения като понякога леко правех кръгове около клитора й.
Аз от своя страна яко се възбудих от всичко и едвам се здържах да не започна да пъшкам.Затова засилих търкането като леко я потупвах след това и се чуваше едно шляп шляп,което още повече ме възбуди.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юни 23, 2015 9:09 pm

Съвсем полудях и почнах да стена силно.Аз стоях права и треперех, докато тя ме лижеше и търкаже по путката.Сложих лявата си ръка на главата й и стиснах нейната коса.Направо си я оскубих без да искам стискайки я.
-Охххх ахх да ммммммм! - застанах разгонена и заскимтях като кучка  прехапвайки устната си силно и притваряйки очи и гледайки надолу към нея.
Сърцето ми съвсем ускори своето биене а гърдите ми леко заподскачаха едвам уловимо от моята възбуда и треперене докато тя така хубаво орално ме задоволяваше.
- Не спирай моля те...... - едвам успях да измънкам из между моите си стенания и вопли на възбуда.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Вто Юни 23, 2015 9:19 pm

Тялото й започна да трепери все по-бързо под мен усещах че е много възбудена и че това което й правех бе нещото за което бе копняла дълго време.Затова продължих да я мачкам но още по силно и бързо.Повдигнах замалко глава нагоре за да видя възбудените й очи и как се тресяха сочните й цици.Те се мятаха съвсем леко но възбудата в очите й бе много голяма.
След като ми каза да не спирам аз още опвече започнах да се старая затова махнах ръката си от путката й и започнах леко да я ближа започвайки от клитора и стигайки възможно най-надолу,после връайки се обратно.В началото лизането бе съвсем лекичко но постепенно го засилих тако езика ми започна бързо бързо да шава из възбудената й до краен предел путка.Правех и лиз лиз като луда и исках само ое да лижа,съвсем леко протегнах ръка надолу и пипнах моята путка размачках я малко като взех от влазната слуз в нея и връайки ръката си към гърдата на непознатат размачквайки я диво и оставяйки течноста по нея.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Пет Юни 26, 2015 9:17 pm

Аз прехапах устна в момента в който видях как течната слуз потече по гърдата ми, размазана там от непознатата.Разтреперих се и я погледнах дишайки учестено и чувствайки се като тотална курва в този момент.Не можех да повярвам,че върша това и то с жена, напълно непозната за мен.Зърната ми настръхнаха и колената ми съвсем взеха да омекват и това си личеше защото едвам се държях на краката си права пред жената.Преглътнах тежко и продължих да се взирам засрамена в нея опитвайки се да не изкарвам на показк курвенската си същност.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Пет Юни 26, 2015 10:48 pm

Виждах в очита й,усещах как тялото й трепереше но някак си все ое стоеше скована и все едно я беше срам от нео или пък мое би от мен,знам ли и аз защо.Да и аз принципно не правех такива неа но просто тази нощ ми се оддаде шанс да чукам жена и нямаше да го пропусна,а съм сигорна че след още малко лизане ще позне да се мята,да пъшка и да иска да лиже и тя.
Мислех си тези неща и продължавах да лижа сочната й путка като нарочно не бързах или пък ставаше ту бързо ту бавно.Ту с език ту с рака си помагах.
Изплюх се в нея и започнах да размазвам слюнката си в птката й,а след това отново започнах да я ближа страстно.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Nicolette Вто Юли 14, 2015 5:51 pm

- Ох охо ахх ахх да! - продължих да стена с цяло гърло държейки я за косата силно като я скубех леко.
Продължих да треперя от удоволствие за първи път жена ме лижеше и то по такъв начин.Не можах да се контролирам и изобщо и съвсем загубих разсъдъка си.Просто се  бях отдала на екстаза който изпитвах точно в този момент и не можах да се спра да стена силно.Тялото ми се гърчеше и то против  волята ми.Зърната ми съвсем бяха изпъкнали докато се случваше всичко това явно от възбудата настръхнали.Примижвам с очи поглеждайки надолу към жената и изчервявайки се отново неволно.Облизвам устни и леко залитам опирайки се леко на най-близката кабинка.След това забързвам тласъците си право в лицето й като си движа рязко бедрата срещу нея.
-Ох ох ох ахх ах ах ахх на ти!!! - завиквам аз надолу яростно с дива неописуема страст.
Nicolette
Nicolette
Humans
Humans

Money : 16
Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 26.12.2014

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Elizabeth Нед Сеп 30, 2018 7:16 pm

Езика ми продължаваше да шава по възбуденета й путка.Той се двишеше равномерно с тласаците й,вакаш в синхрон ставаше всичко.Прокарах ръцете си нагоре по тялото й,като се насочих към дупето й и го стиснах силно,но някак си еротично.

Погледами продължаваше да зе взира в нея,да проследява всяко нейно действи е и всяка емоция която усещеше.Можех да се зъкъна че тя беше възбудена до краен предел,усещах как путката й бе набъбнала в устата ми,но това не караше палавият ми език да сипа.Напротив той се моитивраше още повече.Дори засмукваше на няколко пъти клитора й.Смучех го здраво,а докъто бе засмукан в устата ми езикът си играеше с него,като го лижзаше бавно нагоре надолу.

Пуснах засмукания й клитор,изплюх се отново в путката й и с пръсти разнесох слюнката навсякъде.Облизах средният си пръст и го вкарах нежно във влагалището й.Вкара и изкарах няколко пъти,след което към него добави и лизане.Езика ми отново се озова на китора й и отново започна да го лиже жадно.Езикът ми лижеше клотора и а с единят си пъст навлизах в нея.Стенанията й ме възбуждаха страшно много.

-Ммммм...путката ти е страхотна.Ще те скъсам от лизане..ммм..-провълмих когато за малко отделиж езика си от клитора й и само навирах пръста си в путката й.Движех го бързо а от тласаците му гърдите й започнаха да подскачат още поваче.
Elizabeth
Elizabeth
Admin
Admin

Местожителство : San Francisco
Работа : Кмет
Money : 5637
Брой мнения : 58
Reputation : 0
Join date : 01.11.2014

https://sanfrancisco.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз клуб Бохема Empty Re: Стриптийз клуб Бохема

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите